Generátor na prenájom

S radosťou Vám oznamujeme, že teraz, spolu s prenájmom prívesu dacha, alebo samostatne, si môžete prenajať 220V benzínový generátor! Technické údaje: Frekvencia 50 Hz, Menovitý výkon 800 W, Maximálny výkon 950 W, Výstup 12V / 8A, 220V, Objem nádrže 4 L, Mechanický štartér, Hladina hluku 65 dB, Hmotnosť 17,4 kg, Palivo: AI-92 benzín / AI-95 + olej pre dvojtaktné motory (zriedený v pomere 50: 1) Náklady na prenájom generátora benzínu sú 500 rubľov.

Generátor palivových článkov

Palivové články sú sľubným, spoľahlivým a ekologickým zdrojom elektrickej energie. Palivový článok (alebo ako sa to tiež nazýva elektrochemický generátor) je zariadenie, ktoré premieňa chemickú energiu paliva na elektrickú energiu počas elektrochemickej reakcie.

Grimvagen - hlavný asistent vo filmoch

Grimvagen je vec, ktorú bez filmov, televíznych seriálov ani reklamy nedokáže urobiť. Mobilná šatňa kombinuje celý rad užitočných funkcií, ktoré sú potrebné pre hercov a zvyšok posádky. Pôsobiaci príves je šatňa, šatníková skriňa, jedáleň na kolieskach.

Grimwagens z Retrailer

Retrailer pokračuje v rozširovaní svojej pôsobnosti. Najmä pre film a televíziu otvára Retrailer samostatnú časť - prenájom grimvagenu. Grimvagen - to je špeciálne vybavené prívesy, chaty pre video a film. Môžeme vybaviť príves dacha s veľkou podlahou a malé stolové zrkadlá, smerované svetlo, pripojenie benzín generátor elektriny, dodať grimvagen do sady a mnoho ďalšieho.

Choď z Sylvansportu. Príves pre všetky príležitosti!

Unikátny pre stan alebo kamión prívesu! A jednoducho sa volá - GO! GO bol navrhnutý od nuly skupinou nadšencov z Ameriky. Je to jeden z druhov mobilných dobrodružných prívesov, ešte viac univerzálny ako švajčiarsky armádny nôž! Jedná sa o jednoduchý a jednoduchý príves v správe parkoviska alebo na ceste.

Prenájom bytu Hobby Prestige

S radosťou Vám oznamujeme, že v Re: Trailer Parku sa objavil nádherný obytný príves Hobby Prystige 610, ktorý si môžete prenajať! Chata s prívesom Hobby Prestige je dlhá 7,5 metra, vybavená samostatnou izbou s oddelenými lôžkami. Camper Hobby má tiež veľký jedálenský kút, rozkladací na trojlôžkovú posteľ.

Hymer je nemecká značka s históriou.

Spoločnosť Hymer AG je najväčším výrobcom motorových vozidiel a karavanov v Európe, ktorý sa nachádza v nemeckom Bad Waldsee. Skupina Hymer AG zahŕňa také značky ako: Burstner; Carado; Eriba; Hymer; laika; Niesmann + Bischoff, ako aj veľkoobchodný dodávateľ kempingového vybavenia - Movera.

A opäť o olympijských hrách v Soči 2014

Nie je žiadnym tajomstvom pre každého, kto si môže dovoliť zúčastniť sa na olympijských hrách v Soči len veľmi bohatí ľudia. Ceny za vstupenky, ubytovanie, stravu už presahujú transcendentálne známky. Stále je tu veľa ľudí, ktorí sú ochotní navštíviť takú veľkú a vzácnu udalosť a samozrejme sa snažia nájsť spôsoby, ako ušetriť aspoň veľa.

História továrne Hobby Caravan Wohnwagenwerk

História továrne Hobby Caravan Wohnwagenwerk začína vzdialenou 1967 - rokom jej založenia. Keď sa futbalové majstrovstvá UEFA konali v Nemecku v roku 1972, Hobby už uvoľnil 5000. karavanu. Prvýkrát bol použitý pozinkovaný podvozok. O niečo neskôr, v roku 1973, došlo k ďalšej inovácii - Hobby začal vyrábať karavan s automatickou valcovacou brzdou.

Ako pripraviť svoj karavan na zimu

S koncom teplej sezóny, mnohí majitelia prestanú prevádzkovať svoje motorhomes a karavany až do budúcej sezóny. Niektorí však pokračujú v prevádzke aj v chladnom období. V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako správne urobiť zimný tréning pre zimné "hibernácie" alebo prevádzku. Zimné skladovanie.

KABE - štandard švédskej kvality

História švédskej značky Kabe začala v roku 1958, keď budúci zakladateľ spoločnosti Kurt Blomkvist začal stavať prvý obytný príves pre svoju rodinu na nádvorí. 3 týždne pred plánovanou rodinnou dovolenkou bol príves pripravený. Ale budova bola tak úspešná, že Kurt rýchlo dostal ponuku na kúpu a nemohol odolať.

Výsledky Caravanex 2015

V dňoch 16. až 24. mája sa uskutočnila výstava venovaná auto-cestovnému ruchu v Rusku - Caravanex 2015. Prvýkrát sa Caravanex konal v novom kempe medzi parkom Sokolniki a ostrovom Elk - na pokojnom mieste, ďaleko od ľudí s množstvom zelene, vody , spevavé vtáky. Infraštruktúra nového kempingu v Sokolniki je tiež organizovaná na vysokej úrovni.

Ako funguje plynová chladnička v mobilnom dome?

Existuje celý typ chladničiek (auto aj domácnosť) nazývaných absorpčné chladničky. Absorpcia je proces absorpcie pár chladiva, ktoré sa vytvorili vo výparníku pevným alebo kvapalným absorbérom (v našom prípade absorbérom je voda). Chladivo v absorpčných chladničkách je čpavok.

Ako si vybrať markíza

Markíza je ľahko postavený baldachýn, pod ktorým sa môžete vždy schovať pred slnkom alebo ľahkým dažďom. V prepravnom stave je baldachýn elegantne skrútený na rolete a zasunutý do elegantného kompaktného puzdra. Teleso je pevne pripevnené na strane (stenu alebo strechu) vášho domova na kolesách. Značky Nasledujúce markízy pre výrobcov karavanov sú široko distribuované na európskom trhu - Dometic (Švédsko), Fiamma (Taliansko), Thule (Švédsko).

Ako chrániť karavanu pred krádežou?

Bohužiaľ, populárne vozidlá sa stávajú populárne u únoscov. Samozrejme, karavanovanie v Rusku je stále v plienkach, ale nepodceňujte záujem o karavany zo strany únoscov. V karavane môžete, rovnako ako v bežnom aute, dať rôzne alarmy, ktoré zabraňujú štartovaniu motora.

Ako chrániť svoj karavan pred hackingom?

Široká popularita mobilných domov v Európe a rastúca v Rusku robí karavanovanie zaujímavým nielen pre známych cestovateľov, ale aj pre rôzne druhy zločincov - únoscov, zlodejov, vandalov a iných chuligánov. Napríklad, keď cestujete po Európe, nikdy si nemôžete byť istí, že keď sa vrátite na parkovisko, nenájdete svojho karavana s rozbitými dverami alebo oknom.

Ako si vybrať chladničku pre autotravel?

Otázka zachovania výrobkov ľudstva bola zmätená viac ako tisíc rokov. V roku 2001 v Nigérii získal Mohammed Bah Abba Rolex Award vo výške 100 000 USD za vynález „chladiča púšte“. Zavolal svoj vynález Pot-in-Pot. Malý hrniec je umiestnený vo veľkom hrnci, priestor medzi nimi je naplnený mokrým pieskom, celá konštrukcia je pokrytá vlhkou handričkou.

Caravanning ako nový typ cestovného ruchu v Rusku

Pomerne nedávno sa do Ruska dostalo slovo „karavaning“ - toto je názov typu automobilového cestovného ruchu s ubytovaním vo vybavených motorových domoch. Prenájom karavanu, ktorý je vybaveným obytným turistickým karavanom, vám umožní ísť po akejkoľvek trase a nemyslieť na hotely, vstupenky, zabudnuté veci a ťažké tašky.

Caravanning v Izraeli. začiatok

Existujú krajiny na svete, kde sa zdalo, že téma karavanizmu sa nikdy nevyvinie. Vezmite si napríklad Izrael s rozlohou 22 000 km² a populáciou 8,25 milióna ľudí (počet obyvateľov Moskvy je dvakrát väčší). Áno, je to nádherná krajina a tam je naozaj niečo, čo vidieť a kde relaxovať.

Caravanning na Jadrane

Prišiel tretí mesiac zimy. Už v ten týždeň nás zima straší silnými mrazmi, ale čoskoro budú preč. Jar je pred nami, jasné slnko, teplé dni, topiaci sa sneh a prebudenie všetkých živých vecí zo spánku. Preto počas májových sviatkov musíte uniknúť z rutinnej práce, ktorú váš spoločník strávil celú zimu pod jarmom nespokojných a nervóznych šéfov, opustiť fajčiarsku šedú metropolu a ísť na cestu, ak nie dlhú.