Taxikár

Švédsky koncern Cabby Caravan AB vyrába karavany od roku 1964. Výrobné zariadenia spoločnosti sa nachádzajú v meste Kristinehamn. Založil spoločnosť Tore Nilsson a už v roku 1965 predstavil verejnosti svoj prvý model pre masovú výrobu. Jeho rám bol vyrobený z polyuretánu a bol prototypom budov, ktoré sú stále základom karavanov Cabby.

Burstner

Burstner - pohodlie a spoľahlivosť Burstner RV je navrhnutý pre pohodlný odpočinok uprostred prírody. Toto je maximálne pohodlie pobytu mimo mesta. Môžete si vychutnať čerstvý vzduch a krásnu krajinu bez toho, aby ste zažili najmenšie ťažkosti alebo nepohodlie. Charakteristickým znakom obytných domov Burstner je ich maximálne vybavenie, pretože v základnej verzii majú tieto modely všetko, čo potrebujete pre pohodlnú cestu.

Rezbár

CARVER Group je najstarším rodinným podnikom, ktorý vznikol v druhej polovici 18. storočia. Dnes ôsma generácia rodiny Carver spravuje skupinu spoločností s rovnakým menom. Sídlo sa nachádza vo Veľkej Británii a priemyselné podniky pôsobiace v rôznych výrobných oblastiach sú otvorené v 50 krajinách po celom svete, vrátane Francúzska, Nemecka, Holandska a Kanady.

Dethleffs

Detleffs - karavan na špeciálne účely Spoločnosť Detleffs (Dethleffs) bola založená v Nemecku v roku 1834 a počas prvých 100 rokov jej existencie bola hlavnou špecializáciou biče a lyžiarske palice. V roku 1931 však začala jeho automobilová história, keď bol generálny riaditeľ Arist Detleffs unavený z častého odlúčenia od rodiny a navrhol prvý obytný automobil v Nemecku.

Hymer

Obytné autá a karavany od spoločnosti Hymer - nemecká nemecká spoločnosť Hymer je jednou z prvých výrobcov automobilov a karavanov v Európe. Dnes má niekoľko desiatok tovární v rôznych krajinách sveta. Ku koncu roka 2012 tvorili zamestnanci spoločnosti viac ako 2 600 zamestnancov a celkový ročný príjem dosiahol 2.

Schrupnutí

Obytné autá a karavany od firmy Kip - výber skutočných milovníkov automobilového cestovného ruchu Holandská spoločnosť Kip už viac ako 30 rokov vyrába obytné autá a prívesy. "Karavany" a karavany z tejto značky sú veľmi žiadané v mnohých krajinách po celom svete, vrátane domácich automobilov.

Koníček

Hobby domy a táborníci od 60. rokov. z minulého storočia nie sú len steny a strecha pre cestujúcich, ale skutočné pohodlné a bezpečné auto-bývanie centrum. Je veľmi ľahké zamilovať sa do prívesov a obytných prívesov tejto značky - ich interiér je čo najpohodlnejší, s najmodernejším vybavením a rozumnosťou v každom detaile.

Concorde

Concorde je motorový dom, ktorý nie je určený na cestovanie, ale pre cestujúcich je spoločnosť Concorde spoločnosťou, ktorej bohaté skúsenosti vznikli od roku 1981. Pri využívaní inovácií pre svoje obytné automobily vždy predbehol svojich konkurentov. Concorde sa môže pochváliť jedinečným vývojom, ktorý privedie značku k vedúcim predstaviteľom svojho odvetvia.

KnausTabbert

Od "lastovičky hniezdo" na "apartmány" na kolesách V roku 1960, bol výrobný podnik založený architekt Helmut Knau, vyrábať tzv "karavany" s následným predajom je na hlavnom trhu. V nasledujúcom roku bol prvorodený prepustený - karavan „Vlaštovky“, ktorý dodnes prekvapil špecialistov svojimi kompaktnými rozmermi.

Knott

Nemecká spoločnosť Knott sa viac ako 80 rokov špecializuje na navrhovanie a výrobu spoľahlivých komponentov pre osobné prívesy. Dnes sú jeho výrobky dodávané do rôznych krajín a na rôzne kontinenty. Náhradné diely "Knot" sa používajú v Nemecku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku, USA, Japonsku, Číne, Rusku, Českej republike, Švédsku, Rakúsku, Brazílii, Indii ... A tento zoznam môže pokračovať dlhú dobu.

Kupava

V krajinách SNŠ možno na prstoch spočítať výrobcov motorových obytných vozidiel, vytvorených so všetkými potrebami cestujúcich. Medzi nimi je aj závod MAZ-Kupava, ktorý aj počas ZSSR začal vyrábať karavany spĺňajúce európske normy kvality. Zariadenie výrobnej dielne bolo zakúpené od slovinskej spoločnosti Adria v roku 1989, keď závod práve začal pracovať.

LMC

Nemecký koncern LMC vyvíja a vyrába mobilné domy a karavany od roku 1988. Charakteristickým rysom tejto spoločnosti je zavedenie najnovších technologických, technických a technických inovácií do svojich produktov. Výhody Od roku 2013 spustila LMC sériu motorových vozidiel a prívesov do sériovej výroby, na zlepšenie ktorých sa uplatnil ich vlastný najnovší vývoj.

Polárne

Škandinávska značka Polar si vybrala Mobile Living ako hlavný slogan svojich produktov, čo znamená mobilitu pre život. A to je pravda, pretože motorhomes značky sú známe pre svoje pohodlie nielen z hľadiska usporiadania prívesu, ale aj z hľadiska jednoduchosti jazdy.

Rimor

Obytné autá od Rimoru - harmónia pohodlia, spoľahlivosti a bezpečnosti Talianska spoločnosť Rimor, ktorá sa špecializuje na výrobu luxusných modelov obytných automobilov, si už viac ako 30 rokov nastavuje vlastné trendy vo svete karavanov. Produkty tejto značky sú skutočným štandardom kvality a funkčnosti.

Solifer

Škandinávska spoločnosť Solifer sa zaoberá výrobou bicyklov od roku 1956. V roku 1965 sa výrobca rozhodol dosiahnuť novú úroveň a spustil vydanie prvého prívesu dachas Solifer Camping, Solifer Goldie a Solifer Jupiter, ktorý sa stal populárnym medzi cestujúcimi, ktorí chceli dostať vybavený príves za rozumné peniaze.

Truma

Čas ťažkostí rodí skvelých ľudí. Možno je to spôsob, akým môžete definovať históriu vzniku nemeckej spoločnosti Truma, známeho vykurovacieho plynového zariadenia a klimatizačných systémov pre mobilné domy, karavany a prívesy. Všetko to začalo v Mníchove, v roku 1949. Zakladateľ spoločnosti Philip Krais pochopil dôsledky povojnového obdobia a bol veľmi citlivý na problémy spojené s nedostatkom umelého osvetlenia.

Roller tím

Spoločnosť "Trigano Spa" v roku 2002 spustila novú radu motorových vozidiel pod značkou "Roller Team". Popularita značky priniesla vynikajúca kvalita výrobkov, ktorá spĺňa všetky medzinárodné požiadavky a prijateľnú cenu, ktorá je nižšia ako nemecká a francúzska (lídri vo výrobe v Európe, mobilné domy).

Weinsberg

Obytné autá a karavany Weinsberg - štandard skutočnej kvality Motorhomany a karavany nemeckej firmy Weinsberg sú veľmi populárne medzi autoturistami v mnohých krajinách sveta. Koniec koncov, výrobky tejto značky, vyrobené od začiatku roka 2000, sú pozoruhodné nielen vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a štýlovým dizajnom, ale aj dostupnou cenou.

Westfalia

Westfalia - mobilita vo všetkom a vždy "Odpočinok by mal byť pohodlný. A bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, mali by ste sa vždy cítiť ako doma. A to je možné len vtedy, ak je dom vždy s vami" - to je základný princíp holandského jazyka Westfalia-Automotive, ktorá od roku 1966 vyrába ťažné zariadenia, ktoré sa dajú ľahko inštalovať na rôznych plošinách.