Adria Matrix Supreme

Dispozícia: V prednej časti obytného domu sa nachádza jedálenský kút, ktorý sa mení na manželskú posteľ. Nad ním je manželská posteľ. V zadnej časti karavanu sa nachádza manželská posteľ. Vybavenie: Klimatizácia obytného modulu klimatizácie kabíny vodiča (220V) Vstavaná kazeta Dry Toilet litre) vyhrievaná Nádoba na znečistenú vodu (100 litrov) vyhrievaná Zadná kamera DVD prehrávač Parktronic s LCD TV a satelitnou anténou Marquise 6 sedadiel vybavených bezpečnostnými pásmi Navigačný držiak na tri bicykle Vonkajší strešný nosič so schodmi Vnútorný trup, pod zadným lôžkom.

Adria 576 Coral Sport

Rozloženie: Nad kabínou obytného domu je výklenok, v ktorom sa môžu ubytovať dvaja ľudia. V centre sa nachádza jedáleň, ktorá sa mení na manželskú posteľ, ako aj kuchyňa, sprcha a WC. Za karavanom sa nachádza poschodová posteľ. Ak je to potrebné, spodná vrstva sa dá odstrániť usporiadaním veľkého batožinového priestoru.

Adria Sun Living DK 43

Rozloženie: Nad kabínou obytného domu je výklenok, v ktorom sa môžu ubytovať dvaja ľudia. V centre sa nachádza jedáleň, ktorá sa mení na manželskú posteľ. Za karavanom sa nachádza poschodová posteľ. Ak je to potrebné, spodná vrstva sa dá odstrániť usporiadaním veľkého batožinového priestoru.

Červený prúd vzduchu

Foodtrack založený na originálnom americkom prívese Airstream. Telo je vyrobené z hliníka s lešteným "v zrkadle". Celkové rozmery: 2500 * 2500 * 7500 mm. Hmotnosť: 1700 kg. Náklady na prenájom ako potravinový kamión: 1 deň - 50 000 rubľov. 2 dni - 40 000 rubľov denne 3 dni - 30 000 rubľov denne až 10 dní - 25 000 rubľov

Avtootel

Autohotel je prvým podobným projektom v Európe pre fascinujúce cestovanie. Individuálne prehliadky luxusného parkoviska s vodičom v celej Európe so spoločnosťou do 8 osôb. Stretneme sa s vami na letisku a ukážeme vám najlepšie miesta v Európe pozdĺž vašej trasy alebo jedného z našich. Snehové svahy a slnečné pláže, liehovary a syrárne, farebné dedinky a veľké metropolitné oblasti, nakupovanie v továrňach a predajniach - všetko je možné s autom.

Potraviny Van Air Van

Teleso je vyrobené z plastu. pokryté farebným filmom. K dispozícii na prenájom model s modrou. Celkové rozmery: 2450 * 2500 * 7800 mm. Hmotnosť: 1500 kg. Vybavenie: Chladnička, objem 780 l., S priehľadnými dverami - 3 ks. Nádrž na vodu, 80 l. - 2 ks. Pracovné dosky po oboch stranách celej dĺžky prívesu z potravinárskej nerezovej ocele, zásuvky 220 V. Dvojité umývadlo DANFUS 250 odsávač pár s mazivom.

Blucamp Ocean 670

Rozloženie: Nad kabínou obytného domu je výklenok, v ktorom sa môžu ubytovať dvaja ľudia. V centre sa nachádzajú dve jedálne, z ktorých jedna sa premení na manželskú posteľ a druhá na jednolôžkovú. Za karavanom sa nachádza poschodová posteľ. Ak je to potrebné, spodná vrstva sa dá odstrániť usporiadaním veľkého batožinového priestoru.

Burstner Flirt TK440

Rozloženie: Tento príves sa líši vo veľmi nezvyčajnom usporiadaní pre zvyšok karavany. Za ním je polkruhová pohovka so stolom, ktorá sa mení na manželskú posteľ. V strede sa nachádza kuchyňa a chladnička. Naproti je šatník a ďalšie lôžko (nad šatníkom). Pred karavanom je WC a sprcha.

Dethleffs Esprit

Varovanie. Tento karavan je možné prenajať len s vodičom! Odporúčame, aby ste si prenajali 5-miestny automobil v Moskve s vodičom. Túto službu využijete, ak: Potrebujete veľmi pohodlný prenos, aby ste mohli presúvať ľudí (do 5 osôb) na dlhé vzdialenosti; Vyžaduje grimvagen (herecké auto) luxusnú triedu na filmovom projekte; Tam je túžba relaxovať s rodinou / priateľmi pri mori, bez toho, aby sa pripojil k ničomu (hotely, reštaurácie, komunikácie).

Eura Mobil Terrestra TA 690

Rozloženie: Nad kabínou obytného domu je výklenok, v ktorom sa môžu ubytovať dvaja ľudia. V centre sa nachádza jedáleň, ktorá sa mení na manželskú posteľ. V zadnej časti karavanu sa nachádza manželská posteľ. Pod posteľou je veľký batožinový priestor. Kompletná sada: Klimatizácia kabíny vodič Klimatizácia karavanu (220V) Vstavaná kazeta suchá skriňa Sprchová kabína Plynové kúrenie Chladnička (12 / 220V alebo plyn) Vodný bojler (plyn) Varná doska (plyn) Rúra (plyn) Nádrž na čistú vodu (170 litrov) Nádrž na znečistenú vodu (100 litrov) Stojan na bicykle pre 4 bicykle DVD prehrávač s LCD televízormi Marquise Inverter Technická špecifikácia: Podvozok: Fiat Ducato Rok výroby: 2009 Motor: motorová nafta, 2.

Dethleffs Glober

Varovanie. Tento obytný dom je k dispozícii na prenájom len s vodičom. Rozloženie: Nad kabínou obytného domu je výklenok, v ktorom sa môžu ubytovať dvaja ľudia. V strede na ľavej strane je jedálenský kút, ktorý sa mení na manželskú posteľ. V pravej časti obytného domu sa nachádza pohovka, ktorá sa tiež rozkladá na manželskú posteľ.

Fendt Xaver 545

Popis: Pred karavanom sa nachádza miestnosť s dvoma poschodovými posteľami (1900 * 700 mm). Horné úrovne sú navrhnuté pre hmotnosť do 70 kg. Izba je uzavretá pohodlnými dverami od zvyšku priestoru. V prípade potreby môžete kompletne demontovať horné lôžka aj obe lôžka, uvoľniť veľký pracovný priestor pre kancelárske priestory, sklad, šatníkovú skriňu (prípadne s nájmom 15 dní a viac).

Food Truck Airstream

Mobilná kuchyňa je vyrobená na pôvodnom podvozku prívesu American Airstream 70s uvoľnenia. Po príchode do Ruska bol príves obnovený, získal originálny vzhľad. Všetky vnútorné časti mobilného domu boli odstránené a na ich miesto bolo namontované profesionálne kuchynské vybavenie, ako aj veľké otváracie krídlo na pravej strane prívesu.

Foodtrack Aformer

Najkompaktnejší model nákladného vozidla v rade Aformer. Umožňuje cítiť sa pohodlne na stiesnených uliciach a parkoviskách. Foodtrack má pôsobivý a nezabudnuteľný vzhľad založený na hliníkových amerických prívesoch Airstream so zrkadlovo lešteným telom. Celkové rozmery sú všeobecné: 6000 * 2500 * 2200 mm.

Foodtrack Airstream Land Yaht

Foodtrack na základe kultového amerického prívesu Airstream. Príves má autentický exteriér v štýle starých amerických klasikov a môže slúžiť ako vynikajúca dekorácia na natáčanie reklám, klipov a filmov. Príves je však tiež plne vybavený vozík na jedlo pripravený na prácu.

Hobby Deluxe 450

Dispozícia: Pred karavanom sa nachádza jedálenský kút, ktorý sa premení na manželskú posteľ. Za ním je druhé jedáleň, ktoré sa mení aj na manželskú posteľ. V strede je kuchyňa, šatník, WC. Kompletná sada: Chladnička (12 / 220B alebo plyn); Vstavaná kazetová toaleta; Sprchová vanička; Vykurovací vzduch Truma (plyn); Varná doska (plynová); umývadlo; Dvojité okná; Brzdový valec; Plynové fľaše; Špecifikácia: Rok výroby: 1995; Je dlhá, mm: 6000; Šírka mm: 2200; Výška, mm: 2500; Maximálna povolená hmotnosť pre TCP, kg: 1300.

Foodtrak Kupava 1

Celkové rozmery sú všeobecné: 6500 * 2500 * 2000 mm. Vnútorné rozmery: 5000 * 2000 * 2000 mm. Vybavenie zahrnuté v cene prenájmu: kávovar Bork c-804 vnútri zariadenia na prepravu potravín.

Hoby de luxe 450

Usporiadanie: V prednej časti karavanu sa nachádzajú dve pohovky a stôl, ktorý sa premení na manželskú posteľ 2000 o veľkosti 1400 mm, ktorá je oddelená od zvyšku priestoru pohodlnými dvierkami. Za karavanom sa nachádza aj polkruhová pohovka so stolom, ktorá sa mení na manželskú posteľ 2000 o 1600 mm.

Grimvagen

Na natáčanie a iné podujatia, Retrailer poskytuje grimwagens na prenájom. Grimvagen je príves alebo karavan, ktorý je vybavený (alebo nie je vybavený) prídavným svetlom a zrkadlami. Všetky grimvagens od Retrailer majú: Suchý šatník; Chladnička (poháňaná 220V alebo plynom); Varné kachle (na plyn); Vykurovanie (plynové); Teplá a studená voda (v teplej sezóne); Umývadlo (v teplej sezóne); Jedálenské sedavé skupiny, transformujúce sa na miesta na spanie.

Hoby classic

Dispozícia: Pred karavanom sa nachádza manželská posteľ. Za karavanom sa nachádza veľká jedáleň, ktorá sa premení na manželskú posteľ. V strede sa nachádza toaleta a kuchyňa. Vybavenie: Chladnička (12 / 220V alebo plyn) Kúrenie (plyn) Sporák na varenie (plyn) Sprchová vanička Vstavaná kazeta suchá skriňa Drez Dvojité okná Prebiehacia brzda Plynový valec Klimatizácia 1.